Přípravné kurzy na gymnázia a střední školy

Jaký je náš přístup?

  • Díky mnohaletým zkušenostem známe strukturu přijímacích testů a víme, jak sestavit typové úlohy.
  • V opakovací části prohlubujeme znalosti, v druhé řešíme ilustrační testy. Kreativně a motivačně
  • Každá věková skupina je jiná. Víme, jak vyučovat páťáky a na co slyší deváťáci.
  • Dbáme na učení v souvislostech
  • Žáky připravujeme na podmínky jako při ostrém termínu PZ.

Jaké jsou ohlasy?

A. K./dcera přijata na gymnázium

Dobrý den,

tímto bych chtěla poděkovat za precizní práci, kterou odvádíte při přípravě dětí k přijímacím zkouškám na gymnázia.

Letošní rok navštěvovala kurz má druhá dcera a již podruhé si potvrdila, že nastavený koncept přípravy, kdy nejdříve se opakuje učivo, vysvětluje a procvičuje se učivo, které nebylo zatím na školách probráno (a ze zkušenosti není ani snaha na základních školách probrat učivo, které je součástí přijímacích zkoušek), následně zkušební testy a nakonec simulace testů pod časovým limitem, které děti zažijí při "ostrých" zkouškách, je správný a hlavně úspěšný.

Mám zkušenosti, že oběma dcerám mnohdy stačilo jen vysvětlení látky jinak, aby pochopily problematiku daného učiva. Nesmírnou měrou je tento kurz posunul a jedna z mých dcer byla již na gymnázium přijata. Musím také kvitovat, že kdykoliv, kdy dcery byly nemocné, automaticky jsem obdržela zadání látky i testů, které jsem pak jen nascanovala a byly opraveny s tím, že chyby byly následně probrány, vysvětleny a procvičeny na hodinách.

Navíc v současné době, kdy jsme všichni zažili karanténu, jsem dostávala nejen látku, ale i pro děti navíc zábavné testy, aby děti nezahálely a procvičovaly veselou formou. Jakmile byly restrikce ukončeny a byla možnost, aby byly kurzy obnoveny, obratem jsem dostala informace, podmínky a i termíny navíc, aby děti byly řádně ke zkouškám připraveny.

Takže tímto posílám jedno veliké děkuji, smekám před vaším zápalem a obětavostí a dovoluji si napsat, že jsem za vás opravdu ráda.

E. K./syn přijat na gymnázium

Dobrý den, dovolujeme si Vás informovat, že Martin uspěl u přijímacího řízení na obou gymnáziích, na která se hlásil. Děkujeme za podporu ve formě hodin i testů v době výuky na dálku.

M. K./dcera přijata na gymnázium F. Palackého

Dobrý den, děkujeme za Váš přípravný kurz. Ačkoliv Anička patřila k slabým žákům, byla nakonec přijata na odvolání na osmileté gymnázium do Neratovic. (uchažečů 130, přijatých 60). Máme radost a doufáme, že se jí bude dobře dařit ve studiu.

Vaše prognóza, paní Výborná, tedy dopadla výborně – přesně, tak jak jste sama prorokovala… :-). Dcera doma opravdu poctivě denně dělala cvičení a velmi ji pomohlo, že jste si jejího pokroku všimli a pochválili jí na kurzech. Samozřejmě se i zlepšila ve škole a to i přes svůj handicap s dyslexií.

Hodně úspěchů s dětmi a radosti z Vaší práce

A. H./syn přijat na gymnázium J. Seiferta

Zdravím,

Vítek i my všichni moc moc děkujeme za jeho úžasnou přípravu, Vítek šel dnes na zkoušky připraven, jak dopadl pro něj bylo těžké říci, jen byl nesvůj z toho, že vůbec neměl žádnou trému. To mi přišlo úsměvné. Dostal 15 minut navíc, ty prý mu dodaly klid a pohodu a tak to asi mělo být.

Děkuji za to, že jste mne přesvědčily, ať potvrzení z poradny škole předám.

K./dcera přijata na gymnázium Ústavní

Dovoluji si reagovat na vaši žádost o zpětnou vazbu. Navíc se chci samozřejmě podělit o radost.

Lucka na gymnáziu Litoměřická skončila na 84tém místě – tj. 24tá pod čarou, což by snad prý dle četných indicií mohlo znamenat přijetí.
Na gymnáziu Ústavní se dělí o 46 až 48 místo, takže je rozhodnuto.

Mnohokrát vám všem (celému týmu Přijímaček hravě) děkuji za to, jak jste se dětem věnovali! Je to určitě úspěch nás všech.
Děkuji moc a přeji hodně úspěchů i do budoucna!