Zkoušky nanečisto na osmiletá gymnázia

Přihlásit se

Pokud se vaše dítě chystá na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium a vy chcete mít přehled o jeho znalostech a šancích na úspěch , zkoušky nanečisto vám poskytnou okamžitou zpětnou vazbu. V jediný termín ověří jak znalosti a míru připravenosti žáka, tak schopnost práce s časem a orientace v testovém sešitu. Výhodou je opravování a vysvětlování chyb se zkušeným učitelem, jež následuje bezprostředně po testování nanečisto.

Přijímačky nanečisto můžou žáky povzbudit, dodat jim sebedůvěru a omezit stres. Zjistí, jak se výsledky při práci pod tlakem liší od výsledků při domácí přípravě. Přijímací zkoušky na osmiletá gymnázia představují pro školáky často psychické vypětí a předchází jím dlouhodobá příprava. Proto je ideální, aby dítě vědělo, do čeho jde . Zkoušky nanečisto můžou být ukazatelem slabých a silných stránek a ubezpečením zároveň.

Vern Law, americký hráč basketbalu řekl:

„Zkušenost je tvrdá učitelka, protože nejprve dává zkoušku, poté lekci.”

U nás je to obráceně. Po náročné přípravě je přijímací zkouška hračkou.

Ing. Hana Výborná Spolumajitelka projektu a učitelka matematiky

Isokrates řekl:

„Matematika je gymnastika rozumu a příprava na filozofii.”

Pojdme si společně zacvičit, tělocvična je připravená.

Ing. Hana Výborná Spolumajitelka projektu a učitelka matematikyProč by měl žák vyzkoušet přijímací zkoušky nanečisto?

Učitelé


Platební a organizační podmínky

Částku uhradíte hotově u zkoušky.

Přihlášením k výuce odesláním závazné přihlášky, uděluje zákonný zástupce souhlas s případným nahráváním výukových videí, jejichž součástí může být i jeho nezletilé dítě. Videa budou využita pouze pro výuku v rámci kurzu Přijímačky Hravě.

Nemáte jistotu? Pomůžeme Vám s přípravou.